On-line služby

Pro naše pacienty zavádíme nově on-line služby, které po přihlášení umožňují jednodušší způsob komunikace s ordinací (místo e-mailu a telefonu), vše na jednom místě, dostupné i mimo naše ordinační hodiny. Pro přihlášení do tohoto systému a využití všech on-line služeb je nutné mít u lékaře uložený kontaktní e-mail. Bez přihlášení lze využít on-line služby v rozsahu objednávání. Prosíme pacienty, kteří chtějí maximálně využít všechny nabízené služby, aby nám dodali svou kontaktní e-mailovou adresu.

° Při objednávání prosím respektujte definované typy vyšetření
° Nemocné pacienty prosíme o bližší specifikaci obtíží do důvodu návštěvy
° U preventivních prohlídek prosím počítejte s nutností provedení odběrů nejpozději dva dny předem v ranních hodinách ordinační doby
° Pokud se nemůžete dostavit na plánovanou návštěvu, prosím zrušte si svou objednávku nejpozději dva dny předem sami

Pokud u nás nemáte e-mail a chcete se objednat použijte přístup bez přihlášení.

K dispozici máte kalendář s přehledem termínů, vyplníte formulář a po odeslání a zpracování u lékaře vám systém zašle zpětnou informaci o uvedené objednávce na váš e-mail. Vybírejte vždy odpovídající typ objednávky.
Takto zadanou objednávku si můžete nejpozději dva dny předem smazat použitím odkazu v potvrzovacím e-mailu.

Pokud u nás máte e-mail a chcete plně využít on-line služby použijte přístup s přihlášením.

Po přihlášení máte k dispozici tyto služby:

  1. Zaslání žádosti o recept – vyplníte příslušný formulář, uvedete název a obvyklé dávkování, požadované léky prosím zadávejte pokud možno do 1 formuláře.
  2. Zadání objednávky k návštěvě lékaře – máte k dispozici kalendář s přehledem termínů, vyplníte formulář a po odeslání a zpracování u lékaře vám systém zašle zpětnou informaci o uvedené objednávce na váš e-mail. Takto zadanou objednávku si můžete nejpozději dva dny předem smazat. Přehled termínů objednávek – můžete sledovat přehled termínů svých budoucích návštěv v ordinaci.
  3. Zaslání zprávy – můžete lékaři zaslat informaci k probíhající léčbě nebo dotaz, omluvu z plánované návštěvy. Zaslání dokumentu k založení do karty – můžete do ordinace zaslat dokument formátu pdf nebo obrázek (např. zprávu z vyšetření u specialisty apod.) Lékař může rychlou a krátkou informaci zaslat vám.
  4. Přehled termínů provedených Očkování a Preventivních prohlídek, případně termínů pro příští návštěvu.
  5. Můžete sledovat způsob vyřízení svých požadavků, o vyřízení jste informován e-mailem.
  • Při prvním přístupu do systému volíte „Nová registrace nebo zapomenuté heslo“ , vyplníte e-mail, zadáte Souhlas a Registrovat. Systém vás doprovodí dalším postupem. Tím si vytvoříte vstupní přihlašovací údaje.
  • Při každém dalším vstupu už zadáváte svůj e-mail a zvolené heslo rovnou do přihlašovací obrazovky